آمار سایت
بازدید امروز:276 مرتبه
بازدید دیروز:536 مرتبه
کل بازدید:341514 مرتبه
میانگین:161 بازدید در روز
شرکت مدیریت تولید برق یزد - به منظور آشنایی با محیط کار و تعمیق روابط ، اعضای خانواده ی کارکنان از نیروگاه بازدید به عمل آوردند .

به منظور آشنایی با محیط کار و تعمیق روابط ، اعضای خانواده ی کارکنان از نیروگاه بازدید به عمل آوردند .

به گزارش دفتر روابط عمومی در این دیدار که با هدف تعامل بیشتر خانواده ها با یک دیگر و آشنایی با محیط نیروگاه انجام شد . بازدیدکنندگان از نزدیک با چرخه ی تولید انرژی و انتقال آن به شبکه ی سراسری برق آشنا شدند .  

بنابراین گزارش در ابتدای ورود بازدیدکنندگان به نیروگاه ، علی اکبریان مدیر دفتر روابط عمومی توضیحاتی پیرامون ساختار صنعت برق ایران و شرکت ارایه کرد در ادامه ی برنامه ، خانواده ها با بازدید از اتاق فرمان و تجهیزات سالن توربین نیروگاه بخار و ارایه توضیحاتی فنی توسط یکی از کارشناسان مربوطه ، از نزدیک با نحوه ی کنترل تولید برق در این بخش از نیروگاه آشنا شدند .

این گزارش می افزاید ، پس از ورود میهمانان به نیروگاه سیکل ترکیبی وکلیپی از تمام واحدها از طریق پرده نمایش در سالن اجتماعات نیروگاه برای حضار پخش گردید .

این بازدید با صرف ناهار در فضای صمیمانه خاتمه یافت . در تکمیل خبر فوق افزوده شده ، برنامه بازدید خانواده ها با توجه به درخواست هایی که کارکنان به دفتر روابط عمومی ارسال نموده اند وهم چنین پیگیری های مستمرمشاور مدیر عامل در امور بانوان صورت گرفت . انجام این قبیل بازدیدها با برنامه ریزی و هماهنگی بهتر در آینده نیر ادامه خواهد یافت .

منبع خبر:

دیدگاه کاربران